Tak, do modernizacji instalacji domofonowych został zaprojektowany system CA-1. Zastosowanie tego rozwiązania pozwala na modernizację istniejących instalacji, bez konieczności wymiany unifonów.

Bramofony z serii DP oraz Novum2 mogą obsługiwać dwa wejścia (ewentualnie wejście i dowolne inne urządzenie). Lista domofonów obsługujących dwie bramy dostępna jest tutaj.

Tak, pod każdy przycisk wywołania bramofonów RADBIT można podłączyć maksymalnie 4 słuchawki, które będą dzwoniły równocześnie. Schemat połączenia dostępny jest tutaj.

Tak, dla domofonów linii Modern i Solid posiadamy w sprzedaży daszki natynkowe, ponieważ domyślnie przeznaczone są do montażu podtynkowego. Domofony linii Mini dostępne są w obudowie do montażu natynkowego oraz podtynkowego, domofony linii Novum – przystosowane są do montażu natynkowego.

Niektóre domofony posiadają możliwość sterowania dwoma elektrozaczepami lub elektrozaczepem i dowolnym innym urządzeniem. Wyposażone są w dodatkowy przekaźnik, którego zestyk zwierny izolowany jest od pozostałej części elektroniki (dzięki temu może sterować dowolnym innym urządzeniem).

Domofony Radbit wyposażone są w specjalne złącze, do którego można podłączyć niedostępny z zewnątrz przycisk dzwonkowy. Służy on do otwierania elektrozaczepu przy wychodzeniu z posesji. Jego naciśnięcie zwalnia rygiel na czas 5 sekund. Wyjątkiem są analogowe domofony mini bez kontroli dostępu – w tych domofonach również można podłączyć przycisk dzwonkowy do wychodzenia z posesji, jednak czas otwarcia elektrozaczepu trwa dopóki wciśnięty jest przycisk. Nie ma opóźnienia czasowego 5 sekund.

W wielu naszych kasetach jest możliwość włączenia obsługi interkomu. Są to kasety bramofonowe: BRA-2K, BRA-2KW, BRA-2KW DP, BRA-4K, BRA-2D, BRA-2DW, BRA-4D, BRA-4DW, BRA-2UQ, BRA-2UQW, BRA-4UQ, BRA-4UQW, Novum2 oraz skrzynki na listy z dwoma przyciskami wywoławczymi. Lokatorzy mogą zadzwonić do siebie z mieszkania, a rozmowa nie będzie słyszalna w kasecie domofonowej. Interkom jest wbudowany w elektronikę domofonu nie ma więc potrzeby instalowania dodatkowych urządzeń interkomowych. Nasze unifony posiadają dodatkowy przycisk, który można wykorzystać właśnie do tego celu. W innych kasetach można wykorzystać moduł interkomu

Jeżeli instalacja jest cyfrowo – analogowa, można wymienić unifon na inny unifon analogowy 4 (3+1) i 5 (4+1) żyłowy. Otwarcie może następować przez podanie masy na dodatkowy zacisk lub przez zwarcie linii mikrofonowej do masy. W domofonach cyfrowych firmy Radbit unifon można wymienić na unifony UCN

Kasety firmy Radbit mogą być wyposażone w czytnik kart zbliżeniowych UNIQUE. Drzwi można otworzyć przy użyciu specjalnych kluczy elektronicznych. Proces produkcji kluczy uniemożliwia wyprodukowanie dwóch identycznych kart o tych samych numerach. Otwarcie zamka następuje w momencie zbliżenia karty do czytnika znajdującego się w kasecie. Karta jest tylko niewiele grubsza od karty bankomatowej, działa w odległości ok. 8 cm od czytnika, również przez ubranie.

Domofony Radbit mogą być wyposażone w czytnik kluczy elektronicznych DALLAS. Drzwi można otworzyć przy pomocy kluczy elektronicznych – pastylek. Takiego klucza nie można zmienić ani skopiować. Otwarcie zamka następuje w momencie przyłożenia klucza do czytnika znajdującego się w kasecie

Zamek szyfrowy to urządzenie kontroli dostępu, pozwalające otworzyć drzwi bez użycia klucza – przy użyciu kodu PIN