Domofony jednorodzinne z czytnikiem kart Unique

Domofony jednorodzinne z czytnikiem kart zbliżeniowych Unique to rozwiązanie sprawdzone nie tylko w domkach jednorodzinnych, ale również w pensjonatach, szkołach i przedszkolach. Domofon posiada duże, podświetlane okienko, w którym można umieścić informacje, takie jak np.: nazwa obiektu (pensjonat, przedszkole itp.), ulica i numer domu, logo, telefon kontaktowy, godziny otwarcia obiektu. Dodatkowo domofon może posiadać czytelny, dwuliniowy wyświetlacz LCD, na który mogą wyświetlać się dodatkowe komunikaty.

Na kartach można wydrukować identyfikator właściciela obiektu, zdjęcie lub dane osoby korzystającej z karty.

Domofon może współpracować z aż czterema unifonami podłączonymi równolegle bez straty jakości dźwięku. Dzięki temu można zainstalować unifony w najczęściej używanych pomieszczeniach obiektu.

Domofony jednorodzinne z czytnikiem kart

Otwieranie drzwi

Drzwi można otworzyć przy pomocy specjalnych kluczy elektronicznych. Proces produkcji kluczy uniemożliwia wyprodukowanie dwóch identycznych kart o tych samych numerach. W jednej kasecie bramofonowej można zapisać 102 klucze otwierające drzwi.

Bramofon posiada specjalne złącze do którego można podłączyć wewnętrzny przycisk zwierny do otwierania elektrozaczepu przy wychodzeniu z posesji (EXIT BUTTON). Dzięki temu nie trzeba otwierać drzwi każdej osobie opuszczającej teren posesji. Wystarczy przy wychodzeniu wcisnąć przycisk, a elektrozaczep zostanie zwolniony na czas około 5 sekund.

Jakość

Domofon jest wykonany z materiałów najwyższej jakości, posiada sprawdzoną konstrukcję i jest wyprodukowany w Polsce. To wszystko sprawia, że jest bezawaryjny – zachowa swoją funkcjonalność i nowoczesny wygląd na wiele lat.

Moduł przycisku podświetlony energooszczędnymi diodami LED jest umieszczony w jednej płaszczyźnie z powierzchnią domofonu, co sprawia, że jest mniej narażony na uszkodzenia mechanicznie.

Podświetlona płyta czołowa domofonu, szyld na nazwisko oraz przycisk wywoławczy znacznie ułatwiają obsługę w nocy.

Domofon jednorodzinny z czytnikiem BRA-1UQ Modern

Wszystkie operacje związane z programowaniem kart i otwieraniem elektrozaczepu sygnalizowane są odpowiednimi dźwiękami w głośniku kasety. Ułatwia to proces programowania domofonu.

Domofon jednorodzinny z czytnikiem BRA-1UQW Modern

Domofon posiada dodatkowo dwuliniowy wyświetlacz LCD. Wyświetlacz bardzo ułatwia obsługę zarówno mieszkańcom jak i instalatorowi. Pojawiają się na nim informacje, w jakim stanie znajduje się urządzenie (programowanie, otwieranie hasłem, blokada bezpieczeństwa itd.). Gdy lokator naciśnie przycisk otwierania – na wyświetlaczu pojawi się napis “Otwarte zapraszam”. Ponad to wyświetlacz spełnia rolę reklamy, pozwalając na zapisanie nieusuwalnego komunikatu 2×16 znaków.

Domofony dostępne są tutaj.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: