Domofony analogowe Radbit MINI

Funkcjonalność w kompaktowej formie

Funkcjonalny minimalizm – domofony analogowe są w całości wykonane z trwałego, anodowanego aluminium. Płaskie, podświetlane przyciski i niewielka, solidna obudowa w wersji natynkowej lub podtynkowej to ponadczasowa elegancja i trwałość. Domofony analogowe Mini mogą posiadać jeden lub dwa podświetlane szyldy na nazwiska. Możliwe jest wybranie jednego z pięciu kolorów podświetlenia – biały, bursztynowy, niebieski, zielony lub czerwony. Przyciski wywołania domofonu są wykonane z anodowanego aluminium, dzięki czemu nie ulegną uszkodzeniu. Mogą być oznaczone symbolem dzwonka lub cyfrą (1, 2). Cały panel domofonowy jest łatwy w czyszczeniu i konserwacji, dzięki czemu będzie ozdobą przez wiele lat.

Domofon analogowy MINI mieści się nawet w wąskim słupku bramowym. Całość umieszczona jest w wandaloodpornej obudowie z anodowanego aluminium o grubości aż 3mm. Kaseta domofonowa jest doskonale zabezpieczona przed działaniem czynników atmosferycznych. Zarówno przyciski jak i inne elementy domofonu są doskonale spasowane i posiadają kanały odwadniające.

Domofony analogowe to bardzo chętnie stosowane rozwiązanie tam, gdzie nie jest wymagana kontrola dostępu. Umożliwiają zadzwonienie do lokalu oraz otworzenie furtki wejściowej za pomocą przycisku unifonu. Liczba przewodów wymaganych do podłączenia domofonu jest zależna od ilości unifonów. Domofon analogowy Radbit Mini sprzedajemy w komplecie z zasilaczem.

Domofon współpracuje ze słuchawkami (unifonami) analogowymi, działającymi w trybie (3+1) lub (4+1). Dodatkowo, pod każdy przycisk wywołania można podłączyć do 4 słuchawek (np. jedna na parterze, druga na piętrze), które będą dzwoniły równocześnie.

Do domofonów tych można podłączyć tzw. exit button, czyli przycisk zwierny do otwierania elektrozaczepu przy wychodzeniu z posesji. Elektrozaczep będzie otwarty tak długo, jak długo jest wciskany przycisk wyjścia – nie ma tu zwłoki czasowej tak jak w domofonach linii Modern i Novum.

Domofony analogowe Mini to proste, trwałe, niezawodne i eleganckie rozwiązanie dla budownictwa jednorodzinnego.

W ofercie posiadamy również cyfrową wersję domofonu MINI – KEC-1P.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *