Domofon 3-rodzinny z szyfratorem Modern

Trzy przyciski wywoławcze, zamek szyfrowy i interkom pomiędzy dwoma lokalami to podstawowe cechy domofonu 3-rodzinnego Modern. Sprawdzona konstrukcja i doskonale dopasowane elementy a także wysoka jakość materiałów użytych do produkcji zapewni bezawaryjne działanie domofonu przez wiele lat. Domofon 3-rodzinny BRA-3K Mod posiada 4 diody LED sygnalizujące stan domofonu. Dzięki temu nawet osoby niesłyszące wiedzą, kiedy furtka jest otwarta.

Domofon 3-rodzinny – szyfrator

Szyfrator umożliwia otworzenie furtki za pomocą hasła. Można ich zaprogramować 254. Podświetlenie klawiatury przy użyciu energooszczędnych diód LED nie tylko zdecydowanie ułatwia obsługę domofony w nocy. Nadaje też całości elegancki, nowoczesny wygląd.

Interkom

Interkom w podstawowej wersji można skonfigurować pomiędzy dwoma z trzech lokali. Jeśli w trakcie prowadzenia rozmowy pomiędzy unifonami ktoś zadzwoni z bramy, rozmowa wewnętrzna zostanie przerwana. Jeżeli niezbędna jest możliwość zestawiania połączenia interkomowego pomiędzy wszystkimi trzema lokalami, można tę funkcjonalność zrealizować podłączając dodatkowy moduł interkomu. Należy wtedy pamiętać, aby unifony miały odpowiednią ilość przycisków.

Ponadto w każdym z lokali można zamontować nawet 4 unifony (równolegle). Unifony podłączone równolegle dzwonią równocześnie, z każdego można otworzyć elektrozaczep furtki. Podłączenie równoległe unifonów znajduje swoje zastosowanie w rozległych lub piętrowych domach. Można wtedy jeden unifon zainstalować np. na parterze, drugi na piętrze.

Przycisk wyjścia

Tak jak i w innych kasetach domofonowych Radbit, również model trzyrodzinny posiada możliwość podłączenia przycisku wyjścia. Osoba wychodząca z terenu posesji może sama otworzyć furtkę specjalnym przyciskiem wyjścia. Elektrozaczep zwalaniany jest wtedy na 5 sekund. Pozwala to wyeliminować konieczność otwierania furtki wychodzącym z unifonu.

Montaż i programowanie

Domofon jest niezwykle prosty w montażu – wszystkie elementy łączy się za pomocą wtyczek i złącz śrubowych. Programowanie domofonu jest intuicyjne.

Domofon 3-rodzinny BRA-3K Modern można połączyć z unifonami analogowymi 4 (3+1) i 5 (4+1) żyłowymi. Otwarcie może następować przez podanie masy na dodatkowy zacisk lub przez zwarcie linii mikrofonowej do masy.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: